Ingredienten in Luvico Super Elixer
Over ingredienten in Luvico. Luvico super elixer is een natuurproduct uit geconcentreerd en heel fruit op basis van de mangosteenvrucht, aloe vera en granaatappel. Met o.a. acai-bessen, cranberries, Goji-bessen, maqui, Concord druif, Framboos enz. In totaal 20 fruitsoorten plus natuurlijke msm, en glucosamine ( voor soepele gewrichten).
Vol extracten van (hele) vruchten & bessen van Mangosteen, Acai, Goji, granaatappel, aloe vera, blauwe bessen, zwarte bessen/wilde Karanda bes, pruimen, druiven, frambozen, bramen, aardbeien en cranberries.
De Luvico is uitverkocht. Gezien de internationale markt kunnen wij momenteel niet alle ingrediënten aankopen. Onze excuses!
Gebruik: Meng 1 eetlepel in uw favoriete fruit of vruchten – drank, eventueel met een glas water innemen.
Drink bij of voor het ontbijt en nog een weinig voor het avondeten.
U kunt het over ook over de dag verdelen. Drink vooral de eerste weken ook veel water! Fles even schudden voor gebruik, er zitten veel zware deeltjes in die naar de bodem zakken.
1 fles is goed voor 1 maand dagelijks gebruik.
Het beste neemt u Luvico minimaal voor 3-4 maanden in. Ons lichaam heeft tijd nodig om nieuwe cellen aan te maken en te ontgiften. Houdbaarheid: ongeopende flessen op een donkere, koele donkere plaats. Na opening in de koelkast en binnen 6 weken opmaken. Bij aankoop minimaal 1 jaar houdbaar.
LUVICO IS EEN NATUURPRODUCT! GEZOND!
Natuurlijk voorkomende vitamines, mineralen, sporen-elementen, flavoniden, amino zuren, polyphenolen, enzymen.
15 ml ( 1 eetlepel) bevat :
15 calorieën
0 gram vet
koolhydraten 6,5 gram
fruitsuikers 5,8g waarvan deels van de koolhydraten
Bevat geen toegevoegde suikers of zoetstoffen!
Hoog aandeel Super Oxide Dismutase (antioxidant).
Luvico bestaat uit natuurlijke ingredienten!
Antioxidant kracht:
27.900 ORAC ! ( food & nutritional)
Aandeel Xanthones 45 mg Xanthones
Wilt u Luvico Super Elixer veilig online bestellen? Kijk in de webshop
ingredienten afbeeldingen / ingredienten in Luvico
U vind on onze webshop nog een meer informatie over Luvico. enkele links:
Ingredienten in Luvico is een beknopte beschrijving van de vruchten die erin zitten. Kijk op andere site pagina’s voor meer info of ga naar de webshop







Reactie van het bedrijf
Beste Rachida, de Ecolife Aloe vera Gel - drank - bestaat uit geperste aloë vera gelei (99.5%) uit het binnenblad van de plant. Het is net zoals bij sinaasappels. Snijd je het in blokjes heb je vast stukken. Pers je het uit, dan heb je sap. Afhankelijk van de persing is dit met of zonder vruchtvlees/ pulp. Wij gebruiken geen verdikkingsmiddel. De dikte doet niets af aan de kwaliteit van het product. Een dikke Gel om te smeren hebben we ook, de Huid Gel. Zie ook de video van het product op de site.